تور مسکو

یک نفر بزرگسال در اطاق دوتخته هتل شهر اقامت حرکت از تهران
00 Azimut  4* سنت پترزبورگ 4شب 17 بهمن ماه
Astrus   4* مسکو 3شب
  • ویژه تعطیلات بهمن ماه 98
  • تور مسکو – سنت پترزبورگ : 7شب و8 روز 17 تا 24 بهمن
  • خدمات : بلیت رفت و برگشت با ایرفلوت هواپیمایی روسیه – 7شب اقامت در هتل 4ستاره با صبحانه – 1روز گشت محلی کامل در مسکو با ناهار – 1 روز گشت شهری کامل در سنت پترزبورگ همراه با ناهار – لیدرفارسی زبان – ویزا – بیمه مسافرتی – ترانسفر فرودگاهی – پرواز بین شهری در روسیه با ایرفلوت

توضیحات مهم:

  • ساعت پرواز از تهران به سنت پترزبورگ 04:30 بامداد و برگشت از مسکو 22:50
  • اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار و دو قطعه عکس 4×3 پشت سفید برای ویزا مورد نیاز است
  • فقط تا 10بهمن ماه فرصت ثبت نام باقی است
  • آژانس ها برای همکاری تماس بگیرند
  • تماس:

09123897655 و 88430153 و 88430154 -021

مسکو پایتخت روسیه بیش از 12.5 میلیون نفر جعیت یازدهمین شهر پرجمعیت جهان است. مساحت آن حدود 3.5 برابر تهران و درکنار رود مسکو واقع شده است. البته لازم است بدانیم که نام شهر مسکو از رود کنارآن گرفته شده که برخی به اشتباه علت نامگذاری را عکس این میدانند. در مسکو 5 فرودگاه و 9 ایستگاه راه آهن وجود دارد و مترو شهری آن با 223 ایستگاه بعد از توکیو بالاترین رکورد جابجایی مسافر را در جهان داشته و عمیق ترین تونل های مترودنیا دراین شهراست. معماری ایستگاه های مترو بقدری زیباست که جزو جاذبه های گردشگری این شهراست. مسکو دارای دانشگاه های باارزش ، موزه های زیبا و قدیمی ، کلیساهای منحصربفرد و معماری شهرسازی جذاب و دیدنی است. مسکو شهری چهارفصل است که زمستان های طولانی و تابستان های کوتاه دارد.

سنت پترزبوگ دومین شهر بزرگ روسیه و مرکز مهم علمی، فرهنگی و اقتصادی روسیه است. نام های لنینگراد ، پتروگراد و پتربورگ را درتاریخچه این شهر میتوان دید و حتی حدود 200 سال پایتخت بوده و بسیاری از مراکز تاریخی آن در فهرست میراث فرهنگی یونسکو به ثبت رسیده است. سنت پترزبورگ اکنون با جمعیت 5.5 میلیون نفر مرکزبازدید توریست های سراسر دنیاست . موزه ارمیتاژ ، کلیسای سنت ایزاک، کاخ کاترین، دریای بالتیک و ده ها جاذبه دیگر گردشگری باعث شده که تنها درسال 2018 حدود 9میلیون نفر از این شهر دیدن کنند. این شمالی‌ترین شهر پرجمعیت جهان که موقعیت ویژه جغرافیایی دارد هرساله در ابتدای فصل تابستان به علت طولانی شدن تابش آفتاب هرگز تاریکی شب را ندارد و درتمام مدت شبانه روز یا هوا کاملا روشن یا بحالت گرگ و میش صبحگاهی است که به همین علت شب‌های ابتدایی  در این فصل شب‌های سفید نام گرفته‌ است.